Порівняння X0
0
uk en
Головна Новини Зустрічай перший веган бренд гель-лаків – JOIA vegan!
Зустрічай перший веган бренд гель-лаків – JOIA vegan!

JOIA vegan – це бренд, який відображає все, що ти так довго шукала на просторі beauty індустрії. Давай знайомитись ближче! 

JOIA vegan виробляє високоякісну веган продукцію з екологічним складом. В асортименті ти знайдеш широку палітру найтрендовіших відтінків гель-лаку, базові та фінішні покриття та допоміжні рідини для попередньої обробки нігтьової пластини. 

Твої краса, сміливість бути різною, впевненість та унікальність надихнули на створення  JOIA vegan.

У 2021 році ТМ JOIA vegan отримала сертифікат VEGAN, який підтверджує, що продукція не тестується на тваринах та не містить компонентів тваринного походження у своєму складі. 

Cruelty free – філософія бренда. Любов до нашої планети полягає у турботі про тварин, надаючи як фінансову підтримку, так і конкретними діями. Наприклад, команда JOIA vegan активно шукає для наших маленьких друзів нові люблячі сім’ї, використовуючи свої канали комунікації з аудиторією.

JOIA vegan – це вибір екологічності та безпеки в нігтьовій сфері. Всі використані флакони передаються на правильну переробку та утилізацію. Турбота про твоє здоров’я та нашу планету є основою діяльності бренда. Обираючи відтінок JOIA vegan, ти можеш бути впевнена, що природі не буде нанесено негативного впливу. 

За JOIA vegan стоїть не тільки безпечна продукція для твоєї вроди, а й ком’юніті дівчат які цінують красу навколо, дбають про навколишній світ та підтримують одна одну. 

Давай змінимо світ на краще разом!

JOIA vegan – створена ТОБОЮ!